jimmyhall58 jimmyhall58
  • 14-09-2022
  • Mathematics
contestada

You buy 3.18 pounds of grapes, 1.25 pounds of peaches, and 2.69 pounds of oranges. Grapes cost 1.19 per pound, peaches cost 1.29 per pound, and oranges cost 0.99 per pound. What is my total bill?

Respuesta :

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?