9b7qc4g9zx 9b7qc4g9zx
  • 12-10-2022
  • Mathematics
contestada

Janet purchased a gallon of apple juice for $3.34, a loaf of rye bread for
$1.40, and a jar of peanut butter for $2.85. How much money did Janet spend
in all? Do not include $ in your answer.

Respuesta :

Otras preguntas

Plz help I can't figure it out
What is one substance associated with the mitochondria
The Nuclear Non-Proliferation Treaty is best described as __________. A. a treaty signed by 190 countries whose goal is to limit the spread of nuclear weapons B
The use of which element within your paper tends to reflect the style, personality, and purpose of someone else? A. Stereotyping B. Synthesis C. Paraphrasing D
Company A charges $91 and allows unlimited mileage. Company B has an initial fee of $55 and charges an additional $0.90 for every mile driven. For what mi
HELP PLEASE ASAP!!!!! 1. A company released a new video game system just in time for Christmas and many stores quickly sold out. Although the price of the syste
"francisco madero is best known for what accomplishment"
Bias is an accepted practice in good journalism TRUE OR FALSE
Which statement about the end of the Cold War is not correct?
Willie runs 4 miles in 48 minutes. If Willie runs at the same rate, how many miles can he run in 84 minutes?