ramirezfelipe590 ramirezfelipe590
  • 14-12-2018
  • Mathematics
contestada

What is the unit price if a dozen rolls cost 3.99?

Respuesta :

abc123xyz999
abc123xyz999 abc123xyz999
  • 14-12-2018

Answer:

$0.3325

Step-by-step explanation:

Divide.

Answer Link

Otras preguntas

Which two operations are needed to write the expression that represents “four times the difference of a number and three”? multiplication and subtraction divisi
is afghanistan considered a third world country
2. What did Americans believe the British were doing on the Western Frontier
8. The volume of a cylinder is 942 cubic feet. If the height of the cylinder is 12 feet, what is the radius of the cylinder? Is the answer 78.5 or 39.3?
Find the inequality represented in the graph
!! PLEASE I NEED HELP ASAP, I WILL MARK THE FIRST PERSON THAT ANSWERS WITH THE RIGHT ANSWER THE BRAINIEST !!! Which of the following is an arithmetic sequence?
HELP HELP PLEASE EXTRA POINTS WILL B GIVEN HELP ANSWER THESE PLS
Help me please! Explain what a copyrighted image is. Describe what the exclusive rights the owner of a copyrighted image has. What does it take to use someone’s
Jon has 12 stamps with boats on them. This is 40% of his collection. How many stamps are in his entire collection?
A parallelogram has side lengths of 4 and 6 and an angle of measure 55°. Parallelogram P Q R S is shown. A diagonal with length x is drawn from point S to point