answermenow21 answermenow21
  • 14-03-2019
  • Mathematics
contestada

the dots are the one i/u need to answer​

the dots are the one iu need to answer class=

Respuesta :

viktoriazaka viktoriazaka
  • 14-03-2019

16. 2.3

18. 0.4

20. 0.605

Answer Link
1xxhayitskayxx1
1xxhayitskayxx1 1xxhayitskayxx1
  • 14-03-2019

Answer:

16.      2.3

18.      0.4

20.     0.605

22.     lunch costs 40.50 per month. how much would it cost per day.

24.     3960.99

Answer Link

Otras preguntas

what is the value of n? (3×n)+4= 32÷2
A meta-analysis (Anderson & Bushman, 2001) reported that the average correlation between time spent playing video games ( X) and engaging in aggressive beha
Can you factor 15n^3 -6n^2 +40n-16 ?
the product of 3.3 and a number x
You need to put a metal rod into a hole in a metal cylinder. It is too tight. Which would be the best strategy to make the rod fit? (use cooling and/or heatin
How could you tell whether a liquid is honey or vinegar?
2\r=1/r-1/r+3 what's the answer?
Can you factor 15n^3 -6n^2 +40n-16 ?
Yesterday Consuela bought some fudge and caramels for $6. She bought 2 pieces of fudge at 50 cents a piece and some caramels at 25 cents each. She gave some car
Give 5 examples each of mutualism, communalism, and parasitism.