babymulxtto
babymulxtto
11-09-2020
Mathematics
contestada
i’m stuck on this question please help me
Respuesta :
corjaz089
corjaz089
11-09-2020
Answer:
im pretty sure its the 2nd or 3rd one
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 43+ )
Otras preguntas
how do you make these into a table: y=2x, y=3-x, y=x-4, y= 10 divided by x, y=x divided by 2, y=x+3.
How to write 60 as a product of prime factors
tía is buying paper cups and plates.cups come in packages of 12,and plates come in packages of 10.she wants to buy the same amount of cups and plates,but plans
si nataly compro 42 relojes por $126 dolares si cada reloj le ubiera costado un dolar menos. ¿ cuantos relojes hubiera comprado con la misma suma?
When coding a number in scientific notation, if you move the decimal point to the left, in order to get back to the original value of the number, you must multi
What is the address of elements?
carrie buys 4.16 pounds of apples for $5.20 how much does 1 pound cost
what kind of region is based upon peoples shared language customs or art?
he countries of Serbia and Montenegro, in the region called the Balkans, were historically unstable. Based on the map, what was another reason that tension in t
Are there two times as many hydrogens atoms as oxygen atoms in a molecule of glucose?