xoalraymonte
xoalraymonte xoalraymonte
  • 12-10-2016
  • Mathematics
contestada

One book costs |£1.99 how much do 4 books cost

Respuesta :

highskye1
highskye1 highskye1
  • 12-10-2016
I believe the answer is £7.96
Answer Link

Otras preguntas

−5x+2y=9 solve for x and y
GIVE THE UNIT RATE OF THE FOLLOWING: If 15 lbs of chicken cost $56.85, what is the cost of one pound​
For the function f ( x ) = 6 − x calculate the following function values: f(1) f(2)
Which is an example of a local wind? -a windchill -a jet stream -a trade wind -a sea breeze
A survey was done to investigate the relationship between liking math and learning a musical instrument. The results are shown in the Venn diagram below. If a
Work out, giving your answer as a mixed number: 4 2/3 + 1 3/4
Thunder Corporation's balance sheet and income statement appear below: Comparative Balance Sheet Ending Balance Beginning Balance Assets: Cash and cash equivale
On January 1st, every 13-year-old woke up with the ability to fly. Please finish this for me! I have another assignment to do.
can someone tell me the answer?
How did U.S. leaders respond to the bombing of Pearl Harbor? Congress ordered atomic bombs dropped on two Japanese cities and invaded Okinawa. Roosevelt waited