maxdaproplayer040507 maxdaproplayer040507
  • 15-12-2020
  • Mathematics
contestada

Three mangos and two apples sell for $1.25. Five mangos and one apple sell for $1.50. What is the cost for each mango

Three mangos and two apples sell for 125 Five mangos and one apple sell for 150 What is the cost for each mango class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 15-12-2020

Answer:

mango is .25 and apple is .25 i took a picture of my work- dont mind the purple paper it was my notes packet xdd

Step-by-step explanation:

Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?