vsco12345 vsco12345
  • 16-02-2021
  • Mathematics
contestada

Find the unit price: Martin paid $10.80 for a bouquet of a dozen flowers

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 16-02-2021

Answer:

the answer is $0.60. i hope this helps u ima srry if it dont help

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Which product is less than 99 (look at pic) please answer
A pencil at a stationery store costs $1, and a pen costs $1.50. stefan spent $7 at the store. he bought a total of 6 items. which system of equations can be use
Which of these cities was attacked by Athens in the course of the Peloponnesian War with no practical aim? A.Sparta B.Sicily C.Megara D.Boeotia
why did early humans migrate
how many 3/4 foot pieces can clark cut out from the 7 1/2 feet of wire
What the answer to this?
A species that remains when an acid has lost a proton is a conjugate (conjugate acid/base)____________________.
________ dominated the secession convention of 1861.
What is the name of the device that regulates the amount of fuel going into the engine of a personal watercraft (pwc)?
describe how attitudes toward equality evolved during colonial era