Seudónimo Seudónimo
  • 14-11-2016
  • Mathematics
contestada

HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx!!!

HELP ME PLZ THIS IS HARD FOR MEEEEE thx class=

Respuesta :

hannahh2915
hannahh2915 hannahh2915
  • 14-11-2016
It would cost $10.50 for 4 hours. $5.50= 2 hours and $2.50= per hour after two so 5.50+2.50+2.50 = $10.50
Answer Link
Аноним Аноним
  • 15-11-2016
$5.50 per hour x 2 hours + $2.50 per hours x 2hours

So the answer is $16
Answer Link

Otras preguntas

who does the number, of zeros in the product of 8 and 5000 compara to the number of zeros in the factors ? explain.
how large is china compared with other countries Asia
Which gases contribute to the greenhouse effect?
A bat and a ball costs $1.10. The bat costs a dollar more than the ball. How much does the ball cost?
Tsunamis _____. can cause extensive flooding melt glaciers are caused by weathering are caused by erosion
In the songs of the singer-songwriters, elements of which music were often heard? jazz country folk all of the above
which fraction is the greatest (represents the largest quantity).a1/ b.3/8. c.2/5 d.1/2
How would i say "stay safe paris" in french?
T.J. has a fitness goal to increase his cardiovascular fitness level. Based on training principles, what should T.J. do to work toward that goal? A) He should
A packing crate can hold 205 avocados.there were 7000 avocadospicked at a large grove. The owner has 36 packing crates. Does he have enough crates to ship out t