Dancingintherain
Dancingintherain Dancingintherain
  • 15-11-2016
  • Mathematics
contestada

the cost for 6 months for netflix is 59.70, what is the cost for one month

Respuesta :

paco12
paco12 paco12
  • 15-11-2016
The cost for 1 month is 445
Answer Link
jxzhxxx
jxzhxxx jxzhxxx
  • 15-11-2016
For 1 month it would be $9.95, $59.70divided by 6 =$9.95
Answer Link

Otras preguntas

based on figure 21-1 ,animals are most closely related to
What event brought the United States into World War II? A.Germany's bombing of English cities B.Germany's final solution for the Jews--the Holocaust C.Japan's a
1. How is pressure related to force and surface area?
It would be a rectangular patio using 1-foot where leaving which are sold in batches by the dozen the patio measures 7feet by 8feet how many batches of paving
In Lizzie Bright and the Buckminster Boy,Turner disagrees with the townspeople who want to remove everyone from Malaga Island because Turner
Henry is making a recipe for biscuits. A recipe calls for 5/10 kilogram flour and 9/100 kilogram sugar.how much sugar and flour will he have?
One effect of the British landlord system in Ireland in the mid-1800s and in India in the early 1900s was that these landlord systems 1.
To show the symbol for the Euro instead of the dollar sign, change the ____ property for the field whose data type is Currency.
Home state of William McKinley
The constitutional principles of checks and balances is exemplified by