Briannavaldez671 Briannavaldez671
  • 15-03-2021
  • Mathematics
contestada

find the unit price if a dozen apples cost $4.80​

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 15-03-2021

Answer:

0.40 cens

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Why are some individuals seen as heroes to some and outlaws to others?
Japan wanted to overtake the Philippines during WWII because it was a good strategic position for ____________________ a. Weapons to be kept. B. Japanese forces
5/7 + 1/7 Put in simplest form please!
What is the area of this parallelogram?
URGET!! HAVE 3 MINS LEFT please help me and will mark brainliest!!!!
Which of the following CANNOT reasonably be inferred about the narrator from this passage ?
what is the area of this parallelogram​
in Mildred Taylor's The LAnd Explain one physical conflict and one social conflict that Paul has had in the novel so far. Then tell whether or not you think Pau
What is the value of x?
??? Please help me with this