sherrod5608
sherrod5608 sherrod5608
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

20 pounds of bananas cost $350.How much would I pound cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 13-04-2021

Answer:

270

Step-by-step explanation:

Answer Link
t0swag
t0swag t0swag
  • 13-04-2021
The answer is 270!!!!!!!
Answer Link

Otras preguntas

I have a balanced equation. I can convert moles of one substance to moles of another substance using the _____ ratio as a unit factor
How are Progial Summer A Tree Grows in Brooklyn by Barbara Kingsolver?​
What was a negative consequence of the industrial revolution?
Personal digital assistants are hand held devices that serve as personal information managers. What is another term used to refer to these devices. We also ref
How did the United States stop the spread of communism in Europe after World War II?
A few women joined the military as soldiers. How were these women able to serve in the military?
Use what you know about decimals or fractions to explain why (0.2)•(0.002)=0.0004
The lower your resting heart rate, _____.
Which statement is always true?
Which uses the word exaggerate correctly? The way to school was exaggerate that morning. My cousin likes to exaggerate when he tells stories. The story was quit