klikzyyt98 klikzyyt98
  • 11-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELPPPPPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!!!

HELPPPPPPPPPP class=

Respuesta :

gretchen72 gretchen72
  • 11-06-2021
I don’t know if this will help or not but I hope it does. These are notes from when I was in seventh grade about discounts and sale prices
Ver imagen gretchen72
Answer Link
jonathanflores23 jonathanflores23
  • 12-06-2021
For question one is b then for the second one is thirteen
Answer Link

Otras preguntas

I WILL MARK BRAINLIEST Types of movement diagram
Jorge looks through a microscope and concludes that the cells he observes are plant cells. Which of the following structures did Jorge most likely observe befor
compare and contrast rocks and minerals.
Wine goes bad soon after opening because the ethanol dissolved in it reacts with oxygen gas to form water and aqueous acetic acid , the main ingredient in vineg
Two boys with the same mass are pushing at a box from opposite sides with the same amount of force. What will happen to the motion of the box? Explain.​
Why was it important to list 27 reasons the colonists wanted to be free from King George and Great Britain?
Which is the better deal? $4.09 for 4 kg $6.19 for 6 kg
Please help me w this I am desperate
Help with 7-10 please
Write an equation of a line in the form y=mx+b that together with the equation x+3y=9 forms a linear system that has no solutions.