rqwadjomensah rqwadjomensah
  • 12-06-2021
  • Mathematics
contestada

Run 6.999 to one decimal number

Respuesta :

lavon648
lavon648 lavon648
  • 12-06-2021
Answer 7.0
Step-by-stepRound up to 7.0
Answer Link

Otras preguntas

Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Wh does a soccer ball that is quickly rolling across a grass field slow and finally stops rolling
What is 16 divided by 1/4
Could an organism survive without one of its organs
the bottom of a ladder must be placed 5 feet from a building. the ladder is 14 feet long. how far above the ground does the ladder touch the wall?
what is a good attention getter for starting a essay about my plans after high school
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What did the geography of Greece helped create?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy