saharathor345
saharathor345 saharathor345
  • 14-07-2021
  • Mathematics
contestada

please help with the fourth part ​

please help with the fourth part class=

Respuesta :

salva048
salva048 salva048
  • 14-07-2021

Answer:

ofc its p/q

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Tyler has ten coins. Each coin weighs two hundred thirty-one thousands of an ounce. Decide if each expression is equivalent to the weight of twn coins and why.
When American colonists protested the idea of taxation without representation, what Enlightenment idea were they demonstrating?
A 5 lb. bag of organic all-purpose flour costs $6.76. What is the unit price? _ per pound
Match the following definitions to the correct words
Jonna is 4 years older than her brother which of the following expression shows the sum of their ages if B represents Jonas brothers age
Why are ISIS's beliefs a valid part of Islamic religious practice?
Read these lines from the poem again: The bridge of the railroad now crosses the spot Whare the old divin'–log lays sunk and fergot. And I stray down the banks
To what larger body of water did the people living along these rivers sail
if you save $15 a week for the next two years instead of buying music, how much money would you accumulate ignoring interest?
Please help me What are some cool facts about wolves.