Pringlechips
Pringlechips Pringlechips
  • 14-10-2021
  • Mathematics
contestada

please help w this question im struggling !!

please help w this question im struggling class=

Respuesta :

levigilbey
levigilbey levigilbey
  • 14-10-2021

Answer:

-2

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A square residential lot is measured to be 100 feet on each side, with a possible measurement error of 1% in each of the length and width. What is the absolute
How were Korea and Southeast Asia hurt and helped by their nearness to china?
The cost of 3 scarves is $26.25 what is the unit price?
What are some hardships faced by the Danish people because of the war? IN NUMBER THE STARS
Please answer question 14
sample #1 contains adenine, thymine, cytosine, and guanine, lysosomes, and carbohydrates. sample #2 contains adenine, uracil, cytosine, and guanine, minerals, a
Marcie wants to enclose her yard with a fence. Her yard is in the shape of a triangle attached to a rectangle. Yard is shaped like a square and a triangle. The
CAN U PLZ ANSWER IT? You can use this formula to work out total pay, £T, each week. T=RH £R is pay for one hours work. H is the number of hours worked. Find T w
what did Napoleon promise the French people after the reign of terror
4y-11=21 what is the value of y