alainatownley10
alainatownley10 alainatownley10
  • 15-10-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP I'm stuck I need the right answer please​

PLEASE HELP Im stuck I need the right answer please class=

Respuesta :

jakiejuarez43
jakiejuarez43 jakiejuarez43
  • 15-10-2021

Answer:

3= 0.75

4= 1.00

Step-by-step explanation:

you are adding 0.25 to the cost row

Answer Link

Otras preguntas

Lauren bought 4 bags of popcorn for $3.00. What is the unit rate per bag of popcorn."?
Which of the following correlation values represents a perfect linear relationship between two quantitative variables? Select all that apply. A. 0 B. 9 c. -1 D.
Express the quotient of z1 and z2 in standard form given that [tex]z_{1} = -3[cos(\frac{-\pi }{4} )+isin(\frac{-\pi }{4} )][/tex] and [tex]z_{2} = 2\sqrt{2} [co
Which excerpt from Act V, scene iii of Romeo and Juliet best reflects the play’s overall theme?
what is a soliloquy in a drama?​
Find the missing probability. P(A) = 23,P(An B)= P(B|A) =?
which best defines a service
In this unit, you learned a variety of animal and pet vocabulary. Use this discussion to communicate about the pets you, your family, and your friends have. Use
Attestation standards apply when a CPA is engaged to issue a practitioner’s report on A preparation service. The subject matter of a compilation. An examination
Kim is earning money for trip. She has saved $60 and earns $10 an hour babysitting. The total amount of money earned(y) after (x) number of hours is given by th