zacarajohnson
zacarajohnson zacarajohnson
  • 11-11-2021
  • History
contestada

Bob bought the 24 fish for $51.36

Respuesta :

TemperatureBig
TemperatureBig TemperatureBig
  • 11-11-2021

Answer:

the unit price for one fish is 2.14 dollars

With one dollars u can buy arounf 1/2 a fish

Explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How did the arab-israeli war impact regular palestinians? check all that apply. the majority fled their homes during the war. many were relocated into refugee c
The box plots display the same data for the number of crackers in each snack bag, but one includes the outlier in the data and the other excludes it. 4, 14, 15,
Do electric seals breath
Give an example of two other body systems that work together, and explain how they support each other in your own words.
Correct all the sentence fragments and run-on sentences in the following: 1.He arrived late. His reason being that he had an appointment elsewhere. 2.After much
Menschen mit Asthma können nur schlecht _____. atmen husten laufen niesen
How many 15° angles are in a circle? Enter your answer in the box. angles
Write the word sentence as an equation. Then solve the equation.
how did aids change america's culture
What does this mean pls help me I am gonna get a zero