24kbhaddie
24kbhaddie 24kbhaddie
  • 14-11-2021
  • Mathematics
contestada

Landon paid $5.99 for 34 pound of slice ham. What is the unit rate for one pound of turkey?

(pls show work)

Respuesta :

mayie07
mayie07 mayie07
  • 14-11-2021
5.99/34 = .176

Hope this will help
Ver imagen mayie07
Answer Link

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?