cabrinhasilvestri
cabrinhasilvestri cabrinhasilvestri
  • 13-12-2021
  • Mathematics
contestada

Cans of peas are on sale at 2 for $1.19 how much would 12 cans cost

Respuesta :

abigailbella
abigailbella abigailbella
  • 13-12-2021

Answer:uh 2 divide 1.19 and add 12 i think

Step-by-step explanation:

Answer Link
papa2456 papa2456
  • 14-12-2021
7.14 is the answer .........
Answer Link

Otras preguntas

what is the value of 3 in 136,422
Christi is doing her math homework. To receive full credit, she must answer this question: What key features are necessary—and how are the features used—to cr
what is (-8.8) in a evaluate expression
Show that the number is rational by writing it as a quotient of two integers--- the number is 1.
what is the lowest common multiple of 5 and 8
What do good fresh food practices mean?
do bigger organisms have bigger cells what kind of test could you do to answer this
A triangle that is very special to you has an area of 12 square feet. The height of this figure is six feet. What is the length of the base?
Corporations had the important advantage of what
Solve 400 mg =_?_ g 0.0004 0.004 0.04 0.4