HayFieldSynus HayFieldSynus
  • 14-01-2017
  • Mathematics
contestada

QUICKLY HELP! Maria bought 125 pounds of lunch meat for $3.36. How much would 234 pounds of lunch meat cost? Enter your answer in the box. $___

Respuesta :

LilyyBoo
LilyyBoo LilyyBoo
  • 14-01-2017
I think it would be 1.87 that is my answer I'm sorry if wrong
Answer Link
Аноним Аноним
  • 14-01-2017
$6.28 should be the correct answer.
Answer Link

Otras preguntas

A horizontal spring with spring constant 85 n/m extends outward from a wall just above floor level. a 9.5 kg box sliding across a frictionless floor hits the en
what territory did the united states acquire in the treaty of Guadalupe hidalgo?the gadsden purchase?
What was the significance of the smog episodes in Donora, Pennsylvannia, and London? A. Air pollution technology was invented B. The environmental movement b
How did the Atlantic slave trade lead to the stagnation of Africa's culture and economy?
Ron and Kathy are ticket sellers at their class play, Ron handling students tickets that sell for $2.00 each and Kathy selling adult tickets for $4.50 each. if
What world region is shown on the map? PLEASE HELP!!!!!!!
¡ Help Plz ! Give me the correct answer and earn 10pts!
A nurse is assessing the central venous pressure of a client who has a fluid imbalance. which reading would the nurse interpret as suggesting an ecf volume defi
Which statements describes a typical role or roles of a county government
How to convert 1.2 into a fraction