midestiny09
midestiny09 midestiny09
  • 12-02-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost 1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges

Respuesta :

trissyrobby
trissyrobby trissyrobby
  • 12-02-2017
The answer would be 5.12 if im correct
Answer Link

Otras preguntas

What is 20% or 30.00
From what you have observed, how important is the title of a short story? Explain your answer in three to five sentences including examples from the story. (10
Another word for so or therefore? Another word for so or therefore like and so..... or ,so its for an essay. help please!
what does it mean for a species to emerge
If a nutrient deficiency is suspected, a person may use vitamin and mineral .
what would happen if gel was placed with dna
0,0,2,1,2,2,3,4,8,3,0,0 What is the lowest number of children in a household in cam's neighborhood?
40 80 120 160 200 will the number 2140 be in the sequence
Penelope drove 27 kilometers. Which expression finds the distance she drove in centimeters?
What are the four main types of vegetables? Choose one answer. Orange, dark green, beans and peas, and starchy Red, leafy, fat and apples Berries, squash,