celestiagalletta celestiagalletta
  • 16-01-2023
  • Mathematics
contestada

Answer the screenshot

Answer the screenshot class=

Respuesta :

Otras preguntas

Amie had $22 to spend on school supplies. After buying 8 pens, she had $10 left. How much did each pen cost?
7. jenny find that a baby lizard grows about 0.5 inch every week. Which equation best represent the number of weeks it will take for the lizard to grow to 1 foo
How do values influence a person's decision about engaging in sexual activity? (Complete sentences)
PLEASE HELP!!!!!Find the equation of each line and then put each equation into the form Ax+By=C where A,B, and C are integersthrough(-3,2) and parallel to the l
PLEASE HELP ASAP!!!!!!! I DONT HAVE MUCH TIME! 15 POINTS❗️
Help help please! 1) how many triangles in the figure? 2) name at least five (5) triangles.
What is the environmental issue in Mexico City? Destruction from the Amazon Rainforest Silver Mines Air Pollution Acid Rain
The ratio of the areas of two smaller similar quadrilaterals is 81/16. The perimeter of the smaller is 32 centimeters. What is the perimeter of larger quadilate
5 Which of those points does not lie on the line y = 3x + 5* (1 Point) O (1,8) O (4, 17) O (-2, 11) 0 (0,5)
A soft drink costs $1.65 and each refill for the drink costs $0.95. If you have $4.50, how many refills can you purchase?