Seudónimo
Seudónimo
14-05-2017
Mathematics
contestada
PLEASE HELP!! (Number 6)
Respuesta :
mitchrapp
mitchrapp
14-05-2017
Gasoline comes out to $47.12. Water comes out to be $7.96 and snacks are $3.10. Together it costs $58.18, therefore Mrs Jensen is wrong.
Answer Link
Аноним
Аноним
14-05-2017
1. Gasoline $47.12
2. Water bottles $7.96
3. Snacks $3.10
4.$58.12 total
Mrs.Jensen is wrong
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 92+ )
Otras preguntas
How much wrapping paper would you need to cover a rectangular box that is 19 inches by 12 inches by 3 inches if you need 10% more wrapping paper than the surfac
How did the relationship between the u. S. And soviet union change in the decade following world war ii?.
Referring to the figure, give the coordinates of the point U in the format (x,y).
15. WRITE Math Explain why it does not matter what letter symbol is used to find an unknown number.
A truncated cone has horizontal bases with radii 18 and 2. A sphere is tangent to the top, bottom, and lateral surface of the truncated cone. What is the radius
Why is the zero-based budget the most effective type of budget?.
How did European nations compete for power in the years before World War 1? O by invading each other O by establishing overseas Colonies O by declaring war on
Themba has 6.75 cups of yogurt and needs to make 5 bowls of fruit dip. Each bowl uses 1.5 cups of yogurt. Complete the statements about the fruit dip. Themba ne
Write the linear equation in slope-intercept form and simplify. -6x – 14y = -8
Choose the correct answer that completes the sentence below meaningfully. I do not know mmu so unhappy why he is always why is he always whether is he always