karissafrancis
karissafrancis karissafrancis
  • 13-09-2017
  • Mathematics
contestada

If Lu bought 7.25 pounds of rice for 4.75 about how much did he pay per pound

Respuesta :

maggiemill11 maggiemill11
  • 13-09-2017
He payed a $1.52 for each pound of rice
Answer Link

Otras preguntas

What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?
What is the silk road? What valuable products were traded on the silk road?