andreswint123
andreswint123
15-09-2017
Mathematics
contestada
$13 for 3 1/4 inches of ribbon
Respuesta :
JahanR
JahanR
21-09-2017
13/3.25 is equal to 4. That means it's 4 bucks per 1 inch
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
what is one likely result of a promotion from graphic designer to art director
Plz help ASAP I’m in need of help
What type of bonding does a material most likely have if it has a high melting point, is solid at room temperature, and easily dissolves in water? (Science sorr
The efficiency of a machine increases as the temperature inside _____ relative to the temperature outside.
NEED HELP WITH THIS QUESTION! Thank you
Which kind of typography focuses on the details of a character?
According to Wallerstein's world system theory, which countries have the highest levels of economic development
Fill In The Blank A rice casserole recipe serves four people and requires two tablespoons of butter. How many people will the rice casserole serve if the recipe
What are the measures of angles B and C
IF YOU CARE FOR ONE ANOTHER PLEAS CARE FOR ME AND HELP (: Read the following paragraph. How does sentence 3 develop the main idea of the paragraph? Gertrude