XxDudeitsAhmiyaxX
XxDudeitsAhmiyaxX XxDudeitsAhmiyaxX
  • 13-11-2017
  • Mathematics
contestada

Someone pls help me I'm stuck on this question!!!!????

Someone pls help me Im stuck on this question class=

Respuesta :

AaliyahRoche
AaliyahRoche AaliyahRoche
  • 16-03-2022

Answer: $414

Step-by-step explanation:

There are 12 months in a year and each month you need to pay $34.50.

$34.50 x 12 = $414

Answer Link

Otras preguntas

pa help guys I will give 20 points thank you in advance ☺️​
Read "The gift of the magi" and give me a summary of it please?
If a pollen tube does not grow from the pollen grain during gymnosperm reproduction, which of the following would be the most likely outcome? A.The pollen would
Compare Black life in the North to free Black life in the upper south, deep south, and California?
(-2g + 7) - (g+11) =​
Write the equation of the line, in slope-intercept form, that passes through (3,-1) and has a slope = -2/3
What Is My Name ? I Forgot It. (Not Really Obviously )
In a thermonuclear device, the pressure of 0.5 liters of gas within the bomb casing reaches 4.0 x 10^6 atm. When the bomb casing is destroyed by the explosion,
______, I looked for my missing baseball.​
Tickets to the County Fair cost $12 for each adult and $7 for each child. Write and evaluate an expression to find the cost for 3 adults and 6 children. Do NOT