sofiagggg
sofiagggg
15-11-2017
Mathematics
contestada
What is the unit rate of $9.60 for 4 pounds
Respuesta :
Аноним
Аноним
15-11-2017
$2.40 Per Lb Is The Answer
Hope This Helped
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 74+ )
Otras preguntas
How do you pick the brainliest answer on brainly.com?
In a Christmas carol what is the meanest thing Scrooge does in act 1
What effect did Mansa Musa have on Timbuktu?
what are the causes of french society
In Spanish, explain how you would ask a friend if he/she drinks water, and how he/she might answer
What is 2 2/5 in decimal form?
Hey guys, I need help with this word problem. I don't just want the answer. I would like the steps please! The average annual cinema admission price y (in doll
Describe the reliability of our data
what is constructive superposition ? ( waves )
what is one of the steps for multiplying decimal numbers?