mlrowserozhfyc mlrowserozhfyc
  • 16-11-2017
  • Mathematics
contestada

you just bought 4 pairs of jeans for $32 write a ratio and sentence comparing the number of jeans bought to the cost

Respuesta :

Peyton721 Peyton721
  • 16-11-2017
4:32. you bought 4 pairs of jeans for $32
Answer Link

Otras preguntas

What is the weight of the bag the fruit if it is 326000
round 87.235 to the nearest hundredth
hey how and why should i use this application?
why is the atomic mass of many elements not a whole number? a. elements are unstable. b. an element may have isotopes with different numbers of neutrons. c. the
Determine the domain of the function. f(x) = sqrt(x 3)/(x 8)(x - 2) All real numbers except –8, –3, and 2 x ≥ 0 All real numbers x ≥ –3, x ≠ 2 <-- this o
Barry has 18 more marbles then Heidi. If Barry has 92 marbles, write and solve an equation to determine the number of marbles Heidi has.
a cargo plane flew to the maintenance facility and back. it took one hour less time to get there than it did to get back. The average speed on the trip there wa
why are circles so important in creating equilateral triangles
if each edge of a cube is 3 inches, what is the volume of the cube
In the Sahara, the term erg is used to describe a(n) __________.