preciadogabriel preciadogabriel
  • 14-02-2018
  • Mathematics
contestada

If Jeff sold 30 pumpkins how much money did he make

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 14-02-2018
How much money each pumpkin cost... we don't know that...
So you would say...

30X That's your answer?!:)
Hope this helps!!:)
Brainliest if i did please! :D

~Summer
Answer Link

Otras preguntas

what is the answer to + 16 = 20
How did incidents like the Gulf of Tonkin Resolution and the secret bombing of Cambodia eventually affect the relationship between the legislative and executive
Beth brown is the production manager at a commercial bakery that produces buns for fast food restaurants. beth performs tasks every day to add value to the busi
What technique does Martin Luther king jr. Use by comparing justice to an injured person in this passage from his nobel peace prize acceptance speech? I BELIEVE
A 32 oz bottle of water costs $1.92. What is the cost per ounce?
A refrain at the end of a stanza must repeat the same exact words each time true or false
How would you keep alive a relationship in which one person was always traveling?
hich object could she include in her story so the character can see his own face and confirm he has really turned into a mouse
in the event of a submarine disaster the___ can be used to rescue people from the depth up to 3500 feet.
What is one way that the rough endoplasmic reticulum assists the Golgi apparatus