mkkaimovowk1t5 mkkaimovowk1t5
  • 14-03-2018
  • Mathematics
contestada

Help I’m really stuck and need help fastttttttt!!!!!!!?

Help Im really stuck and need help fastttttttt class=

Respuesta :

hienh4517 hienh4517
  • 14-03-2018
B. Y=2x

Which mean each 1 cost $2

If you buy 2 then it cost $4

I believe this is correct answer
Answer Link
jenniferloarca1
jenniferloarca1 jenniferloarca1
  • 14-03-2018
I think it is y=2x is your answer
Answer Link

Otras preguntas

Which statement about vacuoles is true?
Jezelyn needs to create a project that shows reproductive isolation in action and decides to make a video. Which of the following would make the best project?
Please please need help with this one
Which of the following statements is true of guidance and discipline? A. Physical discipline is the best way to deal with a toddler exhibiting negativism.
What single transformation was applied to quadrilateral A to get quadrilateral b
The economy is beginning to slip into a recession.​ further, data indicate that inflation is low. the fed will most likely respond to this state of the economy
A line through points (4,2) and (0,0) is perpendicular to a line through points (0,-2) and (x,4). What is the value of x?​
On Monday Greg walks the entire length of a trail that is 3 1/2 miles long on Tuesday he walks the entire length of a trail that is 4.6 miles long. On Wednesday
Analyze this political cartoon
[tex] - \frac{5}{8} + \frac{1}{4} [/tex]​