Eniyah2011
Eniyah2011 Eniyah2011
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

help me im losing my mind asking every one twice

help me im losing my mind asking every one twice class=

Respuesta :

ncjga9d7ph
ncjga9d7ph ncjga9d7ph
  • 11-03-2021
I believe the answer is A
Answer Link
reeanah07
reeanah07 reeanah07
  • 11-03-2021

Answer:

c

Step-by-step explanation:

4/8 simplified is 1/2

Answer Link

Otras preguntas

Danny reads 4 pages of a book each day.After 12 days, hes still has 82 pages left to read.How many pages does the book have?
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What did the geography of Greece helped create?
Could an organism survive without one of its organs
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
What is the abbreviation for the Appalachian mountain
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Why is american dream is not worth pursuing ?
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?