ineedhelpplzjuan ineedhelpplzjuan
  • 12-03-2021
  • Mathematics
contestada

I need help please.

I need help please class=

Respuesta :

IsabellaFlores1208
IsabellaFlores1208 IsabellaFlores1208
  • 12-03-2021
Pretty sure the answer is 20
Hope this helps :)
Answer Link
isabella543 isabella543
  • 12-03-2021
It’s 20 hope that helps
Answer Link

Otras preguntas

Sin42cos17-cos42sin17
Why is american dream is not worth pursuing ?
Why is american dream is not worth pursuing ?
What did the geography of Greece helped create?
Why isn't badminton consider a sport to most of the people in United States?
Rick has 12 action, 15 comedy, and 9 drama DVDS. find the ratio of action DVDS to the total of DVDS. Then explain its meaning how would I do this problem?
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy
Marco paid $36.89 for 8.6 gallons of gas.  What is the price per gallon?
Wh does a soccer ball that is quickly rolling across a grass field slow and finally stops rolling
Hot dogs come in packages of 6. Hot dog buns come in packages of 8. Antonio will buy the same number of hot dogs as hot dog buns. How many hot dogs could he buy